Без коментарів

Якщо сьогодні молодим людям, які намагаються щось змінити, постійно кажуть «не забувайте, хто вас створив», твердо повертаючись до минулого, то повернімося на півстоліття назад…

Далі – без коментарів.

P_20140409_151439

P_20140409_151648

P_20140409_151659

Джерело: Культурне життя в Україні: західні землі. Т. 3 / Упоряд. Т. Галайчак, О. Луцький. — Львів: Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича HAH України, 2006. – 856 с.

коментарів 10

 1. Юрій написал(а):

  Хлопці, та зберіться нарешті разом на своїй кафедрі, випийте по чарці і перестанете обс…..ти один одного!

 2. Ольга написал(а):

  людоньки, то скільки часу вільного мають ті чорні піарщики.. щось вишукують весь час.. на виконання службових обовязків часу вам не бракує???

 3. Нестор написал(а):

  Ольго, просто у кожного своє: у когось хист до викладання, у когось – до політики, у інших – талант до провокацій, наприклад. Автори цього посту, очевидно, не подумали, що картати зараз Тараса Салигу за “відсутність ідейної пильності” (йдеться про ідеологію комуністичну!) майже 50 років тому – справа не вартісна і, м’яко кажучи, примітивна.

 4. ТАРАС написал(а):

  Погоджуюсь з попередніми коментаторами. Але чому тоді команда завідувача постійно нагадує молодим, якими ВОНИ колись були. Не знаю, на що спрямована публікація, але факт залишається фактом і думаю це достойна відповідь.

 5. rector написал(а):

  Шановні коментатори!
  Прохання – у коментарях висловлювати думки щодо змісту публікації, а не щодо авторів чи адміністраторів. Дякую за розуміння.

 6. Ольга написал(а):

  у вашому випадку – то наказ ректора??

 7. rector написал(а):

  Ніхто не наказував – прохання адміністратора сайту:-)

 8. Ольга написал(а):

  дякую шановному адміністратору сайту…
  у свою черргу хочу вас попросити копати негатив на всіх… будьте обєктивними бо здається що це все частина чиєїсь передвиборчої кампанії… я була б рада знати всі скелетики у шафах наших любих кандидатиків :)))

 9. rector написал(а):

  Домовилися. Конкретно я не вишукую. Публікуємо те, що надсилають. Будемо раді бачити листа і від вас:-)

 10. Брати-Пастушки написал(а):

  Друзі! Чому там слабенько об*****те Тараса Салигу?????? Ми не цього прагнемо!!!! Зрозумійте нас!!!

Оставить комментарий