Конкурс триває

Конкурс на зайняття посади ректора Львівського національного університету ім. Івана Франка триватиме до 17 квітня. Кажуть, мав би закінчитись вже сьогодні, 14-го, проте…

Говорять про таких кандидатів (остаточно інформацію ще не підтвердили):

Андрій Бойко – декан юридичного факультету;

Ярослав Гарасим – декан філологічного факультету;

Олексій Сухий – завідувач кафедри новітньої історії України;

Володимир Мельник – декан філософського факультету;

Сергій Реверчук – завідувач кафедри банківського і страхового бізнесу;

Михайло Зарічний – декан механіко-математичного факультету.

 cats

Розмаїття кандидатур вражає – так, певно, думає кожен. Не зовсім об’єктивно, але чому б не об’єднатися у єдину команду заради благородної мети – порятунку Університету? Адже серед кандидатів – представники абсолютно усіх сфер діяльності: юрист, філолог, історик, філософ, економіст, математик. Може саме різнобічності нам не вистачало? Що скажете?

коментарів 6

 1. Олександр написал(а):

  Явно видно, що писали цей текст філологи або філософи. У списку немає жодного предствника від науковців-практиків. Маю на увазі біологів, хіміків, фізиків (не теоретиків), геологів, географів. Це фундамент, на якому тримається будь-який університет… який себе поважає.

 2. Юрій написал(а):

  В Міносвіти зареєстрована заява професора Маркіяна Мальського.

 3. Андрій написал(а):

  Університет в побоюванні, невже його учильником стане спеціаліст з кримінального права – Бойко А.

 4. Захар написал(а):

  Поляки шоковані, що екс-посол України в Польщі Мальський М. М., з такою опінією друга Януковича В. Ф. йде в ректори Львівського національного університету ім. І. Франка.

 5. Максим написал(а):

  Декан філософського факультету В. Мельник – колишній завідувач відділу науки Львівського обкому партії України, ймовірно з його керівництвом в університеті відкриють партійну організацію КПУ.

 6. Юліана написал(а):

  Ректор Вакарчук І. О. зняв свою кандидатуру, натомість кандидує через двох своїх ставлеників – декана філологічного факультету Гарасима Я., кандидатуру узгодив із вірною своєю помічницею проректором Мамчур З. І. та другою кандидатурою є декан механіко-математичного факультету Зарічний М., кандидатуру узгодив із проректором Кириличем В. М. У випадку перемоги першого Вакарчук І. О. буде стверджувати, що підтримував тільки його, а якщо переможе Зарічний М. то знову Вакарчук І. О. буде всеціло на його стороні. Наш Іван Олександрович непереможний.

Оставить комментарий