Антикорупція на історичному

xYppdkcQgIQІсторичний факультет відкрив свій сезон боротьби за права! Ми не дали просто так образити нашу колегу і не дамо більше ніколи образити себе. Усім потоком ми покинули заняття корумпованого і хамовитого викладача та пішли до декана на зустріч, де поставили такі вимоги: 1) Змінити викладача; 2) Проводити регулярний моніторинг якості викладання для 2\3 викладачів; 3) Забезпечити нашим наступникам та нам на 4-ому курсі вільний вибір дисциплін гарантованих нам чинними актами та положеннями.

Роман Мар’янович пообіцяв нам виконати поставлені вимоги! Також у нас тепер буде щомісячна зустріч, де ми зможемо обговорювати найважливіші питання. Діалог на факультеті розпочато. Свобода, Рівність, Студентська солідарність – те, що працює, дійте!

День потому декани історичного та філософського факультетів разом із студентами обговорювали інцидент з пані Гнатищак, яка прославилась своєю (ймовірною, ага) корупцією та презирством до студентів (це тоді, коли весь курс піднявся для захисту власної гідності), попри те, що пан Мельник дуже її захищав (цікаво, чому?), сильна позиція курсу не дала можливості довго продовжувати демагогію. Цікаво інше, головним аргументом керівника філософського факультету було те, що “мудреці завжди у меншості”, тобто щось з розряду “місце жінки на кухні”.

Ми не залишили аргументів – ми сильні, коли солідарні!

Родіон БАГАЄВ, Студентська платформа

Джерело https://vk.com/stud_plat

Фото звідти ж.

Солідарність від студентів-істориків

 

коментарі 3

 1. Софія написал(а):

  Так Родіон Багаєв вже не в платформі!

 2. Родіон написал(а):

  У Платформі на правах 3вичайного члена.

 3. rector написал(а):

  Шановні коментатори!
  Прохання – у коментарях висловлювати думки щодо змісту публікації, а не щодо авторів чи адміністраторів. Дякую за розуміння.

Оставить комментарий